^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

„POMAGAMY ZWIERZĘTOM PRZETRWAĆ ZIMĘ”

„POMAGAMY ZWIERZĘTOM PRZETRWAĆ ZIMĘ”

 

            Zima to szczególnie trudny okres dla zwierząt. W związku z tym dzieci wraz z rodzicami z Przedszkola Gminnego w Rudnej wzięły udział w akcji zbiórki karmy dla zwierząt leśnych. Akcja trwała od 17.10. do 28.10.2022r.

Realizacja tego zadania miała na celu kształtowanie u dzieci takich cech jak: empatia, obowiązkowość, szacunek nie tylko do ludzi, ale i zwierząt.

Dzieci przyniosły czerstwe pieczywo, kasztany i żołędzie. Wszystko co zostało zebrane, przekażemy do nadleśnictwa w Lubinie, z którym nasze przedszkole pracuje od lat. Cieszymy się, że nasze przedszkolaki i ich rodzice mają wielkie serce i wzięły udział w zbiórce.

            Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję, za bezinteresowną pomoc, ludzką życzliwość.

  1jpeg